logo


Na začiatku bola túžba po vlastnom kníhkupectve. Vznikla z veľkej lásky majiteľky Aďky  ku knižkám a literatúre. Našťastie a vďaka mnohým, sa túžba začala realizovať a po rozsiahlej rekonštrukcii nášho domčeka na Zelenej sme v decembri 2009 otvorili  krásne priestory  ADKABOOKS.

Môžete nás tu stretnúť denne od desiatej do osemnástej, v pokoji si vybrať knižku, a pri dobrej káve či čaji aj čo to prečítať v tichej a útulnej čitárni. Od decembra 2010 máme novú dvojpodlažnú prevádzku v komplexe River Park, prepojenú s kaviarňou Hoya Carnosa, kde môžete nerušene čítať do ôsmej večer. Postupne tu zapĺňame police starostlivo vybranými literárnymi špecialitami.

Našim cieľom bolo a stále je, ponúknuť vám, teda všetkým milovníkom dobrej literatúry, príjemné a komorné prostredie, v ktorom sa bez tlačenice a hluku v pokoji ponoríte do sveta kníh a príbehov. Snažíme sa pre Vás (a tak trochu aj pre nás) vyberať kvalitne a s citom, aby ste pri hľadaní toho svojho obľúbeného príbehu nemuseli prekonávať bariéry balastu. Čítame o život, aby sme Vám neskôr mohli poradiť s výberom, odporučiť „naše“ bestsellery, prípadne pomôcť s darčekom pre Vašich blízkych.

Tak teda, čítajte s nami!